Електронски тестови

Обавештавамо кандидате да смо поставили нову платформу на којој су доступни тестови из Српског језика и Опште културе и информисаности.

Како бисте могли да користите електронске тестове за вежбање, морате да се региструјете на платформи. При регистрацији платформа вам шаље маил за потврду на адресу коју сте унели при регистрацији, напомињемо да Google често смешта такве маилове у фолдер:  СПАМ/НЕПОЖЕЉНЕ, тако да је потребно проверити фолдер нежељене поште. Садржај добијеног писма би требао да гласи

Poštovana/i Ivan,
Zatraženo je otvaranje korisničkog naloga na sajtu 'PRIJEMNI - Visoka škola strukovnih studija za vaspitače Kruševac' koristeći vašu adresu e-pošte.
Da biste potvrdili svoj novi nalog, molimo vas idite na sledeću veb adresu
U većini programa za elektronsku poštu, ovo bi trebalo da se pojavi kao plavo obojeni link na koji je potrebno samo kliknuti. Ako ta opcija ne funkcioniše, kopirajte navedenu adresu u adresnu liniju na vrhu prozora vašeg veb čitača.
Ukoliko vam je potrebna tehnička pomoć, molimo vas da kontaktirate administratora,
Administracija Korisnik

ПЛАТФОРМА СА ЕЛЕКТРОНСКИМ ТЕСТОВИМА ЗА ВЕЖБАЊЕ