Одлука о расписивању интерног конкурса за избор директора школе

На основу члана 53. Закона о високом образовању (Сл. гл. РС бр. 76/05), члана 17. Статута Високе школе стуковних студија за васпитаче у Крушевцу, Савет Високе школе струковних студија за васпитаче у Крушевцу на седници одржаној 29.10.2013. године донео је следећу:

О Д Л У К У

О РАСПИСИВАЊУ ИНТЕРНОГ КОНКУРСА ЗА ИЗБОР ДИРЕКТОРА ШКОЛЕ

1. Расписује се интерни конкурс за избор директора Високе школе струковних студија за васпитаче у Крушевцу, на период од три године.
  2. Право учешћа на конкурс имају наставници који су у радном односу на неодређено време, са пуним радним временом, са изборним звањем професора струковних студија и који имају способности за руковођење установом.
  3. Рок за подношење пријаве износи 15 дана од дана објављивања конкурса.
  4. Потребна документација се подноси Комисији за спровођење конкурса (пријава на конкурс, доказ о испуњености услова за избор, програм рада, план развоја Школе, доказ да не постоје законске сметње за избор).
  5. Пријаве кандидата који испуњавају услове конкурса, Комисија за спровођење конкурса, доставиће Савету Школе на одлучивање у року од 7 дана од дана истека рока за подношење пријава.