Обавештење

Обавештавамо све студенте и професорски кадар Високе школе струковних студија за васпитаче, да је Парламент школе у сарадњи са школом и IdejNet клубом организовао предавање под називом “Доле негативна #говоранција, живела #толеранција!” поводом Међународног дана толеранције, које ће бити одржано 14. новембра са почетком у 12:30 сати у амфитеатру школе.

Тема предавања је толеранција у реалном и виртуелном животу. Агенда програма је следећа:

“Толерантни и е-толерантни” :

• Проф. др. Ненадић Миле држи предавање на тему толеранције у међуљудским односима и опширније.
  • Дипл. социолог Милица Јерончић држи предавање на тему толеранције на друштвеним мрежама.

“Лајкуј” сличности, “шеруј” различитости, “твитуј” о томе!”:

• IdejNet клуб се представља са својом кампањом “Е-одговорни”
  • Подела брошура против насиља на интернету.

Предавање је отвореног типа, осећајте се слободним да обавестите ваше пријатеље и вама блиске људе о предавању.